Kreatif Reklam Ajansı olarak, İstanbul’da Dijital Klinik Ltd. Şti. ve New York’ta Creative WorkLab LLC adı altında hizmet veriyoruz. Yılların verdiği tecrübe ve birikimimizle dünya genelinde birçok kurumsal firmaya kreatif dijital çözümler sunuyoruz.

Hevesli ve gelişmeye açık stajyerlerimizle birlikte, dijital pazarlama dünyasının içinde yer alıp önemli bir deneyim kazanma fırsatı sunuyoruz. Uzmanlarımızın gözetiminde gerçek projelerde yer alacak olan stajyerlerimize dijital pazarlama dünyasına dair kapsamlı bir bilgi ve tecrübe kazanma fırsatı sunuyoruz.

Ayrıca, stajyerlerimizin ekip çalışmasına katılmalarını, proje yönetimi konusunda deneyim kazanmalarını, kendi fikirlerini paylaşarak yaratıcı çözümler üretebilecekleri bir çalışma ortamı sunuyoruz.Stajyerlerimize sunduğumuz avantajlar arasında bunların yanı sıra daha birçok fırsat da yer alıyor.

Eğer siz de kreatif bir ajansın heyecan verici dünyasında yer almak istiyorsanız, bizimle birlikte çalışmak için başvurunuzu yapabilirsiniz. Sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağız ve ilginiz için teşekkür ederiz.

 

Kreatif Reklam Ajansı Staj Başvuru Formu

Sizi Daha İyi Tanımak İstiyoruz