OzelYazilimNedir 1 1

Özel Yazılım Nedir?

Firmaların mevcut standartları haricinde kendilerine özgü ve ihtiyaçlarına göre oluşturmak istedikleri özel programlarının bütününe verilen isim özel yazılımdır. Daha açık bir şekilde söyleyecek olursak müşterilerin yazılıma değil, yazılım müşteriye uyarlanmış haline özel yazılım denmektedir. Genelde standart ve firmalara özel yazılımlar olarak iki farklı şekilde incelenen bu yazılımlar, her işletmenin iş yapış şekilleri hem de farklı kültürde olabilmeleri doğrultusunda hareket ettiğinden işletmelerin ortak özellikleri temel alınarak hazırlananlara standart özel yazılımlar, işletmelerin işleyiş ve kimliklerine özgü tercihlerle düzenlenenlere ise firmalara özel yazılımlar denmektedir. Her iki türde kendi kategorisinde düzenli bir altyapı ve işleyişe sahip olsa da standart yazılımlar problemleri çözmede yüzeysel olarak kalabilmektedir. Bundan dolayı daha ileriyi hedefleyen firmaların kendilerine özgü yazılımlar tercih ettiği görülmektedir. Bu yazımızda sizlere firmalara özel yazılımları nasıl sağladığımızı ve detaylarından bahsedeceğiz.

FirmayaOzelWebCizimCalismasiveCiziminKodaDokulmesi 1

Firmaya Özel Web Çizim Çalışması ve Çizimin Koda Dökülmesi

Son 10 yıla baktığımızda insanların tüm alışkanlıklarının değişmesine neden olan teknolojik gelişmelere ayak uyduramayan şirketlerin iflas ettiğine ya da yok olma tehdidi ile karşılaştığını görebilmekteyiz. Daha verimli bir çalışma ortamı sağlamak, şirketlerimizin genel ve özel hedeflerine ulaşırken bir bütün içerisinde ilerlemesine yardımcı olmak artık özel yazılımlar sayesinde düşünüldüğünden çok daha kolay olmaktadır. Firmalara özel yazılımlar ile üst segmentlerde yüksek bir verim alacağınız bir sisteme sahip olabilmektesiniz. Bu açıdan bakıldığında firmamız, kendisine başvuran şirketlerin kimliğini, çalışma stili, işleyiş yöntemi, ara ve ana hedeflerini, yönetim sistemine kadar her şeyi incelemekte ve firmanıza özgü bir yazılım ile işlerinizi maddi ve manevi açıdan daha düzenli bir forma kavuşturmaktadır. Firmamızda özel yazılımlar hazırlanmasından firmaya özel web çizim çalışması ve çizimin koda dökülmesi işlemine kadar her aşamada alanında uzman personellerimiz görev almakta ve planlı, programlı bir çalışma yürütülmektedir. Uzman personellerimiz sayesinde iş gücü maliyetleriniz düşmekte kurum içerisinde verimliliği en üstte çıkartacak çalışmalar yürütüldüğünden emin olabilirsiniz. Bu alanda yıllardır hizmet veren kurumsal bir firma olarak küçük, orta ve büyük ölçekli firmalara özel yazılımlarımız sayesinde işleriniz daha da kolaylaşacak ve ileriye taşınacaktır.

Firmaya Özel Yönetim Paneli

Firmaya Özel Yönetim Paneli

Özel yazılımlarımızda analiz, planlama, özel yazılım geliştirme, kabul testleri gibi farklı aşamalarda işlemlerimizi yürütmekteyiz. Buradaki esas amaç bir firmayı oluşturan her noktayı ele almak ve bütünsel bir yöntemi sağlayabilmektedir.

Web yazılımları da özel yazılımlarda içeriklerinizi güncelleyebileceğiniz ve yalnızca yönetici statüsünde olan kullanıcılarınızın erişebileceği kolay, açık ve sade bir ara yüze sahip bir yönetim paneli hizmeti de sunmaktayız. Bu panel sayesinde işlemleriniz yönetim aşamasında iken her şeyi daha kolay kontrol edebilir olma şansınız olmasıdır. Firmaya özel yönetim paneli ile herhangi bir kodlama bilgisine sahip olmanıza gerek kalmadan istediğiniz içerikleri sayfalarınıza ekleyebilir, güncelleme yapabilir ya da içeriği kaldırabilirsiniz. Özellikle son yıllarda rekabet ortamının artması, e-ticaret faaliyetlerinde sınırların ortadan kalkması ile daha da dinamik hale gelen çalışma ortamlarında bir firmanın sürekli değişebilir bir yapıya sahip olması ve buna da kolayca uyum sağlayabilir olmasının ne kadar önemli olduğunu düşünürsek özel yönetim panelinden mutlaka her firmanın faydalanması gerektiğini söyleyebiliriz.

Özelleştirilebilir Tasarımlar

Özelleştirilebilir Tasarımlar

Bugün neredeyse her sektörün e-ticaret faaliyetlerine yoğunlaştığını görmekteyiz. Firmaların bu aşamada kendisini diğer firmalardan farklı gösterebilmesi yani farklılıklarını, zenginliklerini kullanıcılarına hissettirebilmesi oldukça önemlidir. Özel yazılımların özelleştirilebilir tasarımlar olması bu açıdan firmaların işlemlerini kolaylaştırmaktadır. Alanında uzman ekiplerimizin firmanızın vizyon ve misyonuna, kurumsal kimliğine özgü tasarımlar ile ele aldıkları projelerimiz ile firmanızın ihtiyaç duyduğu her alanda eksikliklerinizi kolayca görebilir, düzenleyebilir ya da güncelleme işlemlerinin verimlilik konusundaki artı ve eksiklerini fark edebilirsiniz. Her firmanın kendi ihtiyaçlarına özgü yönetim panelleri, özel yazılımlarından sizlerde faydalanmak ve ayrıntılı bilgiye sahip olmak isterseniz hemen iletişim kanallarımızı kullanarak ekip arkadaşlarımız ile bağlantı kurunuz. Fiyatlarımız, %100 başarı sağlayan projelerimiz, özel ve standart yazılımlarımız için sizlerde geç kalmadan aramızda yer alın, hedeflerinize ulaşırken zorlanmadan hareket etme özgürlüğüne sahip olun.